سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران

۱ سال پیش

سرویس و نگهداری در شمال تهران:

از سیستم های قدیمی گرفته تا سیستم های مدرن ، دلایل متعدد و زیادی برای خرابی و از کار افتادن آسانسورها وجود دارد. بسیاری از این عیب ها و خرابی تجهیزات آسانسور با بازرسی مناسب و نگهداری پیشگیرانه قابل پیشگیری هستند. خدمات نگهداری و تعمیر آسانسور منظم نه تنها با اجتناب از ، از کار افتادگی بهره وری را افزایش می دهد بلکه نشان داده شده است که مصرف انرژی را تا 15 درصد کاهش می دهد. زمان انتظار طولانی و خرابی های مکرر ناخوشایند بوده و نشانه فرسودگی سیستم های آسانسور هستند. گرمای بیش از حد ، مصرف انرژی بالا و ضریب توان کم ممکن است مشکلات آشکاری نباشند ، اما هزینه های پنهانی را به همراه دارند. اجرای روش های ساده تعمیر و نگهداری موتور آسانسور می تواند به کاهش هزینه ها و خرابی کمک کند.  

خرابی آسانسور به دلیل آلودگی در شمال تهران

راه حل برطرف کردن این مشکل ، تجزیه و تحلیل روغن و روانکاری می باشد. هنگامی که در سیستم اسانسور سایش رخ می دهد ، ذرات فلزی کوچک در روغن آزاد می شوند و می توانند در عملکرد صحیح سیستم آسانسور اختلال ایجاد کنند. به طور مشابه روغن کاری نادرست یا مهر و موم های ( آب بند ) فرسوده می تواند باعث آلودگی شود. در نصب و تعمیر اسانسور با تجزیه و تحلیل سیستم روانکاری می توانید هر گونه آلودگی یا فرسودگی داخل موتور را بررسی کنید. وجود برنز زیاد در روغن جعبه دنده می تواند نشان دهنده سایش زودرس تاج دنده یک آسانسور دنده ای باشد یا غلظت بالای آلومینیوم در مخزن هیدرولیک شما ممکن است نشان دهنده سایش محفظه پمپ در آسانسور هیدرولیک باشد.

 

 ما در شرکت آسانسور و پله برقی رازی  با داشتن تکنسین های مجرب و توانا در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیر و فروش آسانسور می تواند در تمام نقاط کشور ( شمال، جنوب، شرق و غرب) مالکین و کارفرمایان محترم را در تمام زمینه های مربوط به آسانسور از قبیل طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و سرویس و نگهداری کمک نموده وهمواره  در کنار شما باشد . آسانسور قلب یک ساختمان است امنیت در آن مساوی است با امنیت روانی ساکنین ساختمان، پس باید در انتخاب و نگهداری آن دقت کنید