نصب آسانسور در غرب تهران

۱ سال پیش

نصب و راه اندازی آسانسور و تعمیرکاران در غرب تهران معمولاً موارد زیر را انجام می دهند:

طرح ها را برای تعیین چیدمان اجزای سیستم و انتخاب تجهیزات مورد نیاز برای نصب یا تعمیر ، مطالعه و تفسیر کنید

  1. ماشین های آسانسور را مونتاژ کنید ، سکوی ، دیوارها و درهای هر خودرو را نصب کنید
  2. سیم های برقی را برای کنترل پنل ها و موتورهای برقی متصل کنید
  3. تجهیزات تازه نصب شده را آزمایش کنید تا از مشخصات فنی آن اطمینان حاصل کنید
  4. عیب یابی نقص در ترمزها ، موتورها ، سوئیچ ها و سیستم های کنترل
  5. واحدهای آسانسور یا پله برقی را به منظور دستیابی به حذف و جایگزینی قطعات معیوب ، استفاده از بالابر ، نردبان و ابزار دستی و قدرت از بین ببرید.

;به منظور بازگشت آسانسور به وضعیت کاملاً عملیاتی ، اجزای معیوب را تعمیر و / یا جایگزین کنید
برای جلوگیری از رعایت مقررات ایمنی و کدهای ساختمان ، به صورت پیش بینی شده از تعمیر و نگهداری و جلوگیری از آسانسورها و پله برقی ها استفاده کنید
سوابق خدماتی مربوط به کلیه کارهای تعمیر و نگهداری را حفظ کنید
نصب و تعمیر آسانسورها که به آنها سازنده آسانسور یا مکانیک آسانسور نیز می گویند ، مونتاژ ، نصب ، نگهداری و جایگزینی آسانسور ، پله برقی ، صندلی ، آسانسور در حال حرکت ، و تجهیزات مشابه در ساختمان ها.
نصب و راه اندازی آسانسور و تعمیرکاران معمولاً در کارهای نصب ، نگهداری یا تعمیر کار تخصص دارند. کارگران تعمیر و نگهداری و تعمیرات معمولاً نیاز به دانش بیشتری در مورد لوازم الکترونیکی ، هیدرولیک و برق نسبت به نصب کننده دارند زیرا بخش بزرگی از کار تعمیر و نگهداری و رفع عیب است. بیشتر آسانسورها دارای سیستمهای کنترل کامپیوتری هستند و در نتیجه سیستمهای پیچیده تر و عیب یابی نسبت به گذشته انجام می شوند.
بعد از نصب آسانسور ، کارگران باید به طور مرتب آن را حفظ و سرویس دهند تا صحیح کار آسانسور انجام شود. آنها به طور کلی تعمیرات پیشگیرانه مانند روغن کاری و روغنکاری قطعات متحرک ، تعویض قطعات فرسوده و تنظیم تجهیزات برای عملکرد بهینه را انجام می دهند. آنها همچنین عیب یابی می کنند و ممکن است برای انجام تعمیرات اضطراری فراخوانده شوند. کارگرانی که در نگهداری آسانسور تخصص دارند ، معمولاً در بسیاری از مواقع ، در بسیاری از مواقع در همان آسانسور خدمات ارائه می دهند.
خدمه خدماتی معمولاً تعمیرات اساسی را انجام می دهند - به عنوان مثال ، تعویض کابل ها ، درهای آسانسور یا یاتاقان های دستگاه. این وظایف ممکن است نیاز به استفاده از مشعلهای برش یا تجهیزات تقلبی داشته باشد - وسایلی که معمولاً تعمیرکار آسانسور آنها را حمل نمی کند. خدمه خدماتی همچنین عمده کارهای نوسازی و تغییر را انجام می دهند ، مانند جایگزینی موتورهای برقی ، پمپ های هیدرولیک و کنترل پنل.