آشنایی با انواع جک آسانسور هیدرولیکی

۱ سال پیش

افرادی که در ساخت آسانسور هیدرولیکی نقش دارند در قدم اول به نصب محصول خود در مکان های متغیر می اندیشند بنابر این برای نصب آسانسور هیدرولیکی تعداد جک و نوع اتصال آن به کابین مهمترین نقش را دارد که می بایست به این امر توجه به سزایی کرد.

شرکت آسانسور و پله برقی رازی یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در سطح کشور به شمار می آید. این شرکت تولید کننده انواع جک آسانسور هیدرولیکی با کیفیت بالا می باشد و در نهایت با بهترین قیمت در بازار محصول خود را با ارایه ضمانت نامه به فروش می رساند.

اطمنان خاطر داشته باشید که برای مراجعه یه این شرکت از محصول با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت برخوردار می شوید. دلیل این امر نیز این است که این شرکت با سال ها فعالیت در این زمینه علاوه بر این که از علم زیادی برخوردار می باشد دارای تجربه و اعتبار نیز می باشد.

پس این شرکت تمام تلاش خود را برای تولید محصول با کیفیت به گونه ای که برای ساخت از قطعات با توانایی بالا استفاده کرده زیرا رضایت مشتری برای آسانسور رازی بسیار حایز اهمیت می باشد.

جک در زیر مستقیم

این نوع همانطور که از اسم آن پیداست جک آسانسور در زیر آن به صورت کامل که با آسانسور یک اندازه باشد نصب می شود مزیت که استفاده از این نوع جک دارد این است که همه بار و سنگینی آسانسور را تحمل می کند اما این کار بیشتر برای آسانسور های ماشین بر مورد استفاده قرار می گیرد.

و باید دقت داشته باشید برای استفاده از این نوع جک می بایست حفره به اندازه مورد نظر آماده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر می توانید با کارشناسان آسانسور رازی در ارتباط باشید.

جک در کنار مستقیم

این بخش نیز مانند موارد است که در بالا به آن اشاره کردیم با این تفاوت که حفره ای که برای نصب آسانسور انجام می دهند از عمق کمتر برخوردار می باشد و دیگر مزیت جک در کنار مستقیم این است که نیازی به سیم کشی پکسل، فلکه و پاراشوت می باشد.

جک در کنار غیر مستقیم

این مورد شبه به دو موارد است که در بالا توضیح دادم با این تفاوت که اگر از آسانسور در ارتفاع کمتر استفاده شود حفره جک آسانسور حذف می شود.

جک در زیر تلسکوپی

در بالا به مدل جک زیر مستقیم اشاره کردیم و به مزیت آن نیز پرداختیم اما در این بخش به جک در زیر تلسکوپی اشاره می کنیم این نوع جک دقیقا در مکان که ایجاد جک زیر مستقیم وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانی که جک در زیر مستقیم به کار ببرند و لازم باشد که حفره بیش از 6 متر باشد از جک در زیر تلسکوپی استفاده می کنند. تجهیزات این دستگاه از طول کمتر برخوردار می باشد.

 و همچنین سه مرحله ای طراحی شده است لازم به ذکر است که این نوع جک با توجه به مزیت که دارد قیمت جک در زیر تلسکوپی نیز افزایش می یابد.

جک در کنار تلسکوپی

جک در کنار تلسکوپی از مزیت زیادی برخوردار می باشد بنابراین یکی از مزیت های آن این است که از طول کمتر برخوردار می باشد و همچنین بی نیاز از سیم بیکسل، پاراشوت، کارسلینگ و ... می باشد.

این نوع جک زمان کمتر را صرف نصب و ... می کند. همانطور که در بالا اشاره کردم این محصول از سه مرحله طراحی می شود بنابر این اگر شرایط این که بتوانید حفره زیادتری بکشید می توانید ارتفاع حفره را با طول جک در حالت باز شده و یا دو برابر تامین کنید.

قیمت جک آسانسور هیدرولیکی 

قیمت جک آسانسور هیدرولیکی به مواد و تجهیزات که در ساخت آن به کار رفته بستگی دارد. یکی از مواد که اطمنان خاطر به مشتریان می دهد از این که با محصول معتبر و با کیفیت روبرو شده است این است که به شرکت های معتبر مراجعه نمایند.

ممکن است برخی از شرکت های تازه وارد با نداشتن تجربه و بودجه محصول با کیفیت پاین تر تولید کنند که این امر به مشتریان خسارت مالی و در نهایت خسارت جانی وارد می کند.

شرکت آسانسور رازی با بیش از 50 سال سابقه در زمینه فروش آسانسرهای هیدرولیک برای اطلاع از قیمت انواع جک آسانسور هیدرولیکی و یا اطلاع قیمت آسانسور هیدرولیکی با شماره های درج شده در سایت شرکت آسانسور رازی با کارشناسان ما در تماس باشید.