آسانسور ملی خریداری کنید

۴ ماه پیش

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور با حضور محمدمهدی برادران  معاون صنایع عمومی وزارت صمت و  بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران افتتاح شد.

برادران گفت: در 3 سال اخیر قدم‌های بلندی در راستای خودکفایی در صنعت آسانسور برداشتیم تا جایی‌که تولیدکنندگان داخلی می‌توانند آسانسور‌هایی برای ساختمان‌های 30 طبقه را پوشش بدهند.

صنعت آسانسور یکی از مظاهر صنعتی شدن است، افزود: در سال‌های اخیر صنعت در ایران رشد قابل توجهی کرد اما برخی از این مظاهر نمایان نشده است.

پیام اصلی این نمایشگاه رسیدن به تولید بوده و تولیدکنندگان داخلی تاییده‌ استاندارد سازمان ملی استاندارد را دریافت کرده‌اند و تصامین داخلی کافی را به خریداران می‌دهند. همچنین مجموعه فنی و حرفه ای آموزش‌های لازم در این زمینه را شروع کرده و اگر جایی ضعفی داریم تلاش دارد که آن را پوشش بدهد.

معاون صنایع عمومی  وزارت صمت از مردم خواست که بدون دغدغه از تولید داخلی استفاده کنند.

برادران گفت: سطح کیفی محصولات داخلی ارتقا پیدا کرده وبا بیان اینکه بیش از 600 مجموعه در صنعت آسانسور فعال هستند، خاطر نشان کرد: 30 مجموعه برتر در حوزه تولید آسانسور در کشور موفق به دریافت مجوزهای لازم از وزارت صمت شده‌اند که این مجموعه‌ها در نمایشگاه حضور پررنگ دارند و محصولات را با عمر و تضامین بالا در دسترس مشتریان قرار می‌دهند و از تولیدکنندگان درخواست کرده‌ است که مدت خدمات پس از فروش را افزایش بدهد.

برادران با اشاره به فعالیت 10 شرکت دانش بنیان در حوزه آسانسور، افزود: شرکت‌های دانش بنیان حدود 40 درصد از بازار را تامین می‌کند. همچنین باید به تعمیرات آسانسور توجه ویژه کنیم و حتی به متخصصان منطقه هم برای تعمیرات وابسته نباشیم .

برای واحدهای غیرمجازی که بتوانند استانداردهای سازمان ملی استاندارد را انجام بدهند این قابلیت وجود دارد که به آنها کد رهگیری، و شناسه بدهیم و از کارگاه‌ های با کیفیت دعوت می‌کنیم که به 600 واحد پروانه دار بپیوندند.

همچنین تجمیع واحدهای غیرمجاز در یک واحد منسجم امکان افزایش بنیه مالی واحدها را تقویت می‌کند. وزارت صمت از این مجموعه‌ها حمایت می‌کند چرا که صنعت آسانسور یکی از مظاهر اقتدار صنعت هر کشور محسوب می‌شود و در آخر از آسانسور ملی کشور رونمایی کرد.

 ما در شرکت آسانسور و پله برقی رازی  با داشتن تکنسین های مجرب و توانا در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیر و فروش آسانسور می تواند در تمام نقاط کشور ( شمال، جنوب، شرق و غرب) مالکین و کارفرمایان محترم را در تمام زمینه های مربوط به آسانسور چه فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و سرویس و نگهداری کمک نموده و در کنار شما باشد . آسانسور قلب یک ساختمان است امنیت در آن مساوی است با امنیت روانی ساکنین ساختمان، پس باید در انتخاب و نگهداری آن دقت کنید