تفاوت آسانسور هیدرولیک و کششی چیست

۱ سال پیش

آسانسورهای هیدرولیکی در ساختمان های کم ارتفاع بسیار مورد استقبال قرار گرفته بطوریکه در بعضی از بازارهای اروپایی آسانسورهای هیدرولیکی جایگزین آسانسورهای کششی شده اند.

در آسانسورهای کششی موتور الکتریکی در بالاترین قسمت چاه آسانسور نصب می شود و با چرخش در جهت مناسب، حرکت مطلوب کابین و وزنه تعادل را ایجاد می کند. از آنجا که معمولا در آسانسور هیدرولیک از وزنه تعادل استفاده نمی شود، این آسانسورها به فضای کمتری در ساختمان نیاز دارند. اما فضایی برای استقرار تجهیزاتی از قبیل واحد پمپ – موتور، مخزن روغن و … نیاز دارد. در آسانسورهای هیدرولیک، برای حرکت نزولی کابین، موتور کار نمی کند و با ارسال سیگنال به شیر کنترل حرکت نزولی، این شیر به صورت اتوماتیک باز شده و با تخلیه روغن درون سیلندر به مخزن، کابین به آرامی و با سرعت کنترل شده مناسب به طبقات پایین هدایت می گردد.

ما در شرکت آسانسور و پله برقی رازی  با داشتن تکنسین های مجرب و توانا در تمام زمینه های مربوط به آسانسور از جمله فروش ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری و تعمیر و اخذ استاندارد برای انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیک آسانسور می تواند در تمام نقاط کشور ( شمال، جنوب، شرق و غرب) مالکین و کارفرمایان محترم را در تمام زمینه های مربوط به آسانسور چه فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و سرویس و نگهداری کمک نموده و در کنار شما باشد . آسانسور قلب یک ساختمان است امنیت در آن مساوی است با امنیت روانی ساکنین ساختمان، پس باید در انتخاب و نگهداری آن دقت کنید