درباره آسانسور

۱ سال پیش

بایدها و نبایدهای فروش آسانسور

سالهای زیادی نیست که صنعت آسانسور وارد ایران شده است. این دستگاه که به منظور راحتی زندگی امروزی مردم اختراع و ساخته شده است و به یک عضو جدایی ناپذیر در همه ی ساختمان ها به ویژه برج های بسیار بلند امروزی، تبدیل شده است. به طور کلی سیستم آسانسور دارای قطعات و تجهیزات متفاوتی می‌باشد. در ساخت و سازهای امروزی انتخاب آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین ما در این مطلب قصد داریم شما را با اصول و قواعد فروش آسانسور آشنا کنیم.

برای مهندسین عمران یا معماری کیفیت آسانسور و حتی برند قطعات گوناگون آن به یکی از اولویت‌های مهم تبدیل شده است. این افراد با وجود تعداد زیادی از شرکت‌های فعال در زمینه آسانسور و فروش آسانسور در تهران با چالش‌های زیادی روبرو شده‌اند. به خصوص اینکه همه قطعات ایرانی آسانسور دارای رقیب‌های خارجی بسیار قدرتمندی هستند.

علاقه به صنعت فروش آسانسور در تهران

کسب و کاری مثل فروش آسانسور که از انعطاف‌پذیری بسیار کمی در مدل‌های محصولات برخوردار است، علاقه داشتن به آن از مهمترین ملاک‌های این کسب و کار به حساب می‌آید. ممکن است بارها شنیده باشید که می‌گویند طرف چون عاشق کارش است، موفق شده است.

برندهای آسانسور

در صنعت آسانسور برندهای داخلی و خارجی زیادی فعالیت می‌کنند. نه ‌تنها در فروش آسانسور بلکه در فروش هر محصولی بایستی ابتدا همه برندهای فعال در آن حوزه و حتی خدمات آن را به طور کامل بشناسید. داشتن اطلاعات لازم درباره برندهای گوناگون آسانسور موجب می‌شود که شما در زمان فروش محصولات آسانسور برای متقاعد کردن مشتری‌ها دست بازتری داشته باشید. بیشتر مشتریان علاقه‌مند هستند که به داستان برندها گوش دهند و از کسب اطلاعات درباره برندها لذت می‌برند.

مزایای  سرویس و نگهداری آسانسور

همیشه وقتی از یک وسیله به درستی نگهداری می شوند علاوه بر این که از خرابی و ایجاد خسارت جلوگیری می‌کنند طول عمر آن وسیله را نیز بیشتر می‌کند. آسانسور نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگر تعمیر و نگهداری آسانسور به موقع انجام شود علاوه بر این که طول عمر آن افزایش پیدا می‌کند بازدهی و عملکرد دستگاه نیز، بهتر خواهد شد. اخذ استاندارد ادواری می‌تواند آسانسور را ضمانت کند.

.

ما در شرکت آسانسور و پله برقی رازی  با داشتن تکنسین های مجرب و توانا در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیر و فروش آسانسور می تواند در تمام نقاط کشور ( شمال، جنوب، شرق و غرب) مالکین و کارفرمایان محترم را در تمام زمینه های مربوط به آسانسور چه فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و سرویس و نگهداری کمک نموده و در کنار شما باشد . آسانسور قلب یک ساختمان است امنیت در آن مساوی است با امنیت روانی ساکنین ساختمان، پس باید در انتخاب و نگهداری آن دقت کنید