درباره ما

الف – موسس شرکت:

آقای فضل ا.. فلاح پور به عنوان موسس اصلی شرکت آسانسور و پله برقی رازی از سال 1346 هجری شمسی فعالیت رسمی خود را در شرکت شروانا در صنعت آسانسور و پله برقی و انواع بالابرهای صنعتی آغاز و فعالیت مستقل خود را در قالب تاسیس شرکتهای کابین لیفت از سال 1360 تا سال 1367 هجری شمسی و سپس شرکت و کارخانه ایران کورکتور از سال 1367 تا سال 1374 هجری شمسی (تولید انواع درب و کابین آسانسور) در عرصه صنعت آسانسور و پله برقی این کشور آغاز نمود و در سال 1374 با تاسیس شرکت رازی و بطور همزمان کارخانه رخش قطعه را با آمار تولید بیش از 4500 دستگاه موتور گیربکس دار، فصل تازه ای را از سابقه درخشان خود در صنعت این کشور گشود.

ایشان همزمان و به موازات فعالیت اصلی خود در شرکت مذکور، با عزمی راسخ جهت ارتقاء سطح فنی این صنعت جهت تاسیس سندیکای آسانسور و پله برقی پیش قدم شده و یکی از بنیانگذاران این سندیکا در وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت میباشد و تا پایان سال 1392 نیز با اکثریت آراء اعضای عضو سندیکا ؛ بعنوان بازرس اصلی انتخاب و در این سمت نیز بالغ بر پنج دوره مشغول خدمت به صنعت آسانسور و پله برقی این مرز و بوم بوده است .

با تاسیس شرکت آسانسور و پله برقی رازی متشکل از واحدهای: بازاریابی و فروش، بازرگانی داخلی و خارجی، طراحی، نصب، مدیریت کنترل پروژه، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش و با هدایت این مجموعه در سمت رئیس هیئت مدیره ، حاصل 51 ساله تجربه خود را به عرصه این صنعت تقدیم نموده و با حضور تمام وقت خود از ابتدای فعالیت شرکت تاکنون، در مجموعه شرکت آسانسور و پله برقی رازی وجه تمایز و امتیاز این شرکت با سایر فعالین این عرصه میباشد.

از دیگر اقدامات ایشان تاسیس کنسرسیوم آساپل 20 در صنعت آسانسور و پله برقی ایران میباشد. که با همت آقای فلاح پور، موفق به اخذ پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت گردید.

ب – شرکت آسانسور و پله برقی رازی (سهامی خاص)

شرکت آسانسور و پله برقی رازی در سال 1374 توسط هیئت موسسین به ریاست آقای فضل ا... فلاح پور در اداره ثبت شرکتهای تهران به شماره 117143 به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را به شرح زیر از سال مذکور آغاز و تاکنون گسترش داده است:

1. آبان ماه سال 1374 تاسیس شرکت آسانسور و پله برقی رازی

2. سال 1375 تاسیس دفتر فروش در استان آذربایجان شرقی.

3. سال 1376 تاسیس دفتر فروش در استان خراسان رضوی.

4. سال 1378 تاسیس دفتر فروش در استان هرمزگان.

5. سال 1378 آغاز حضور فعال در تاسیس و راه اندازی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران وابسته به وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت و عضو فعال سندیکای آسانسور و پله برقی ایران.

6. سال 1381 تاسیس کنسرسیوم شرکت آسانسور آساپل 20.

7. سال 1382 دریافت نمایندگی شرکت MP (Macpuorca) اسپانیا در کنسرسیوم آساپل 20 تا سال 90.

8. سال 1383 اخذ پروانه طراحی و مونتاژ شرکت آسانسور و پله برقی رازی از وزرات محترم صنعت، معدن وتجارت.

9. سال 1386 دریافت گواهینامه کیفیت ISO 9001-2008 از شرکت BRS آمریکا.

10. سال 1388 دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری از شرکت آسانسورهای ویژه و پله برقی SONGSAN کره جنوبی در ایران.

11. سال 1389 آغاز همکاری با شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری مسکن در مقام تامین کننده آسانسورهای مسکن پردیس و همچنین سایر پروژه های شرکت محترم سرمایه گذاری مسکن وابسته به بانک محترم مسکن و اجرا و نصب بیش از 500 دستگاه آسانسور در استانهای مختلف از جمله: خراسان رضوی، مازندران، آذربایجان شرقی، زنجان ، تهران و ادامه همکاری با شرکت های فوق تاکنون.

12. سال 1396 دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری از شرکت آسانسورهای ویژه و پله برقی SANEI فرانسه در ایران.

برای آشنایی بیشتر با سوابق شرکت آسانسور و پله برقی رازی مطالعه فهرست اهم پروژه های اجرا شده توسط این شرکت در رزومه موجود را پیشنهاد می نمائیم.

ج – خط مشی سازمانی

ما بر این باوریم که شیوه رهبری، ارتباط با مشتری و مدیریت بهینه سرمایه های انسانی در چارچوب استفاده از روشهای مدرن مدیریت بهره وری KAIZEN ، تعالی سازمانی EFQM ، مدیریت ارتباط با مشتریان CRM ، استقرار نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001-2008 و سیستمهای جامع اطلاعاتی، شبکه های پیشرفته خدمات و بسیاری از تکنیکهای روز مدیریت در دستور کار شرکت قرار دارد به نحوی که توانایی شرکت را در ارائه خدمات و محصولات برتر افزایش بخشیده .

د – ماموریت (mission)

تامین محصولات متنوع و با کیفیت برای ایمنی و سلامت جامعه با رویکرد :

  • به کارگیری سرمایه های انسانی متخصص
  • تکیه بر فناوری روز و نوآوری مستمربا بکارگیری تکنولوژی روز صنعت آسانسور براساس الگوهای جهانی دراین صنعت.
  • جلب وفاداری و رضایتمندی مشتریان گرامی
  • رضایت پایدار برای خدمات پس از فروش

ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ارزش برتر با تکیه بر کارکنان باانگیزه و نوآور که باعث بهبود رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی و ارتقا سطح کیفیت به گونه ای که همگان ما را با رشد پایدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی بشناسند .

از اینکه درحال حاضر خریداران و بهره برداران آسانسور این مجموعه را به عنوان شرکتی معتبر، استقبال کننده از تغییر و تحول، چابک، پویا، کارآفرین و ارزش گذار به حقوق اجتماعی می شناسد به خود می بالیم و به راه دراز باقیمانده و به مسئولیت های سنگین خود نیز واقفیم .

ه – اهداف شرکت آسانسور و پله برقی رازی:

1. تحقیق و بررسی آخرین دستاوردهای صنعت آسانسور و پله برقی در اروپا و خاور دور و ارائه آنها در کشور برای برخورداری جامعه از تکنولوژی روز این صنعت و رفاه و امنیت بیشتر مصرف کنندگان آسانسور و پله برقی در کشور.

2. اخذ رضایت مندی مطلوب در بهره برداران و خریداران آسانسور و پله برقی رازی در کشور.

3. عرضه آسانسور پکیج کره جنوبی با تزئینات لوکس و منحصر به فرد کابین و طراحی انواع دربهای دست ساز قوس دار(ARCH) با عمر مفید 30 سال و ارائه خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری جهت سرمایه گذاری بلند مدت و بدون ریسک مصرف کنندگان و خریداران در این مهم و بهره مندی از امکانات و تسهیلات با کیفیت ایده آل.

4. ارائه قیمت های واقعی و مناسب جهت رقابت سالم در صنعت آسانسور.

5. کاهش در مدت زمان اجرا با بالاترین کیفیت نصب .

و – چشم انداز (vision)

پيشگام در ایران و خوشنام در منطقه

  • دستیابی به حداکثر سهم بازار با محصولات برتر و باکیفیت تر
  • دستیابی به انتخاب اول مشتریان

ورود به فهرست چند شرکت برتر این صنعت با تکیه بر:

  • خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی و ارایه محصولات و خدمات متمایز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای تبدیل شدن به تحسین برانگیزترین شرکت ایرانی در این صنعت.
  • شراکت و همکاری با برندهای شناخته شده در سطح جهانی این صنعت