آسانسور پکیج چیست و مزایای آن

۱ سال پیش

زمانی که تمامی قطعات از موتور و ریل تا پیچ و واشر آسانسور از یک شرکت ساخته شود آن را آسانسور پکیج می نامند. 

آسانسورهای پکیج خارجی و وارداتی هستند که در آنها نیازی به تغییر نیست و همه چیز از قبل آماده و فقط کافی است که نصاب پکیج را نصب کند.

اولین مزیت آسانسورهای پکیج کیفیت بسیار بالا در طراحی و تولید محصول است. چنین چیزی را می‌توانید یکی دیگر از ویژگی‌های مهم آسانسورهای پکیج نداشتن محدودیت در سرعت و تعداد توقف است. این مزیت در ساختمان‌های پر رفت‌وآمد بیشتر خود را نشان می‌دهد و باعث افزایش کیفیت حمل، در بین طبقات می‌شود. دیگر ویژگی مهم این نوع پکیج آسانسور، خرابی کمتر است. این مزیت باعث می‌شود که آسانسور همیشه در مدار سرویس باشد و کمتر نیاز به تعمیرکار پیدا کند.

اولیفت در طراحی و تولید پکیج آسانسور بدون موتورخانه، ویژگی نیاز به فضای کم را به‌خوبی در نظر گرفته است تا بتوان محصول نهایی را در کم‌ترین فضای ممکن نصب کرد. همچنین در ساخت این نوع آسانسورها از موتور گیرلس استفاده کرده است که از کیفیت بالاتری نسبت به موتورهای گیربکسی برخوردار است. در طراحی این نوع آسانسورها سیستم تعلیق دو به یک را به‌کار برده است که باعث توقف بدون لرزش و ایمن آسانسور در زمان استفاده می‌شود.

ما در شرکت آسانسور و پله برقی رازی  با داشتن تکنسین های مجرب و توانا در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیر و فروش آسانسور می تواند در تمام نقاط کشور ( شمال، جنوب، شرق و غرب) مالکین و کارفرمایان محترم را در تمام زمینه های مربوط به آسانسور چه فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و سرویس و نگهداری کمک نموده و در کنار شما باشد . آسانسور قلب یک ساختمان است امنیت در آن مساوی است با امنیت روانی ساکنین ساختمان، پس باید در انتخاب و نگهداری آن دقت کنید