سازمان های دولتی و عمومی نسبت به اخذ گواهینامه های استاندارد آسانسور ساختمان های خود اقدام نمایند

۱ سال پیش

فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی گفت: کلیه دستگاه‌های دولتی و اماکن عمومی موظف هستند نسبت به اخذ گواهینامه استاندارد آسانسور اقدامات عاجل داشته باشند و تعامل همه‌جانبه در این خصوص الزامی است.

وی افزود: مشکلات اعتبار در دستگاه‌های استان متعدد است و ما در استانداری مرکزی برخی از کارها را که بایستی انجام دهیم حذف می‌کنیم تا کارهای دستگاه‌های دیگر انجام شود و این اقدام را در سال گذشته انجام دادیم و امسال هم نیز انجام خواهیم داد.

استاندار مرکزی بیان کرد: نگاه مسئله محور اداره استاندارد بسیار قابل‌تقدیر است و باید الگویی برای سایر دستگاه‌ها و موضوعات مهم استان باشد و خاطرنشان کرد: شورای استاندار که از اعضای هیئت امنای استاندارد سازی در استان مرکزی هستند باید در این خصوص تعامل و مشارکت جدی داشته باشند و نقش رسانه ها نیز در این خصوص بسیار حائز اهمیت است و همه باید کمک کنیم استان مرکزی به جایگاه مناسب در حوزه استاندارد ارتقا پیدا کند.

ما در شرکت آسانسور و پله برقی رازی  می تواند در تمام نقاط کشور ( شمال، جنوب، شرق و غرب) مالکین و کارفرمایان محترم را در تمام زمینه های مربوط به آسانسور چه فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و سرویس و نگهداری و اخذ استاندارد انواع آسانسور کمک نموده و در کنار شما باشد . آسانسور قلب یک ساختمان است امنیت در آن مساوی است با امنیت روانی ساکنین ساختمان، پس باید در انتخاب و نگهداری آن دقت کنید